Тестовий доступ до Institute of Physics Publsihing

Користувачам Наукової бібліотеки СумДПУ імені А. С. Макаренка за сприяння асоціації “Інформатіо-Консорціум” у співпраці з Міжнародною фундацією eIFL.net надається тестовий доступ до повнотекстового архіву наукових періодичних видань Видавництва «TheInstitute of Physics Publishing» (IOP Publishing).

Архів видавництва нараховує більше 90 назв видань, 700 000 статей з питань атомної та молекулярної оптики, конденсованих середовищ, астрономії та астрофізики, математичної та теоретичної фізики, фізики високих енергій, плазмової фізики, прикладної фізики, систем автоматизації експерименту та вимірювань, біофізики та фізики Землі.

Ресурс містить достовірну інформацію з актуальних питань в галузі фізики, що охоплює як традиційні, так і нові наукові напрямки. Авторами видань даної колекції є провідні фахівці наукового фізичного співтовариства.

Перелік видань у PDF форматі додається.

Статті інтегруються до бази даних SCOPUS та Web of Science.

Доступ до тестового контенту можливий в Залі інформаційних технологій бібліотеки (кімн. № 273), або з будь-якого комп’ютера в локальній мережі університету.

Вхід в систему за адресою:  http://iopscience.iop.org/page/extra .

УВАГА! Пошук здійснюється через невелике віконце біля кнопки “SEARCH”, або через систему Article lookup.