Електронна доставка документа

Електронна доставка документів (ЕДД) – безкоштовна сервісна послуга, яка надає можливість користувачам отримати електронні копії статей, фрагментів або розділів друкованих видань із фондів бібліотеки Університету за допомогою мережі Інтернет.

Послугою ЕДД можуть скористатися всі зареєстровані користувачі Бібліотеки.

Порядок замовлення та надання послуги:

  • Знайти необхідний Вам документ в Електронному каталозі на сайті Бібліотеки.
  • Заповнити на кожний документ форму Бланк замовлення. Після заповнення форми натиснути кнопку «Замовити».
  • Замовник гарантує, що копію буде використано лише з науковою або навчальною метою відповідно до закону «Про авторське право і суміжні права», а не з комерційною, не буде розповсюджено ані електронну копію, ані віддруковану.
  • Термін виконання замовлення від 2-х до 5-ти робочих днів. Документ надсилається на вказану електронну скриньку Замовника.

Сканування замовлених матеріалів здійснюється лише з друкованих видань формат яких не перевищує формат А4, тексти документів надсилаються в форматі pdf, jpg, роздільна здатність сканування – до 300 dpi.

Увага! Згідно Закону України «Про авторське право й суміжні права», замовлення приймаються тільки на репрографічне відтворення і доставку окремих опублікованих статей та уривків з опублікованих письмових творів. Копіювання документів у повному обсязі НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ!

Отримані копії дозволяється використовувати лише з метою освіти, навчання і приватного дослідження. Не дозволяється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій формі, окрім одноразового друку електронного файлу, передавати іншим особам або організаціям.

Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від Бібліотеки копій документів, відповідно до діючого законодавства, несе користувач.

Бібліотека залишає за собою право відмовитися від виконання замовлення з причин технічного, організаційного, морально-етичного характеру та пов’язаних  із станом документу, про що повідомляє Замовника.

Контактна інформація

Пугач Яна Василівна, головний бібліотекар Відділу інформаційних технологій;
Тел.: (0542) 68-59-48;
E-mail: inflib@sspu.edu.ua
Графік роботи:
понеділок-п’ятниця: з 8.30 до 16.30
вихідні дні: субота, неділя.