Записки українського самашедшого
![](https://library.sspu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/01/Zaipiski-samashedshego.jpg)
Безумовно, це один з найкращих творів сучасної української літератури. Книга дуже неоднозначна. Її читачі розділилися на два табори: одні критикують, інші – аплодують. Прекрасна українська мова, яка ллється з усіх сторінок твору. Нетиповий для Ліни Костенко стиль – проза. Іноді читати дуже важко, іноді – неможливо відірватися. Чітко і проникливо передано всі думки й емоції, переживання й болючі проблеми сучасного українського народу. Твір, як ніколи, актуальний в наш час. Читаючи його, розумієш, що доля нашої країни в руках кожного з нас. Сторінками роману «Записки українського самашедшого»