Книга тижня. Маруся. Василь Шкляр
![](https://library.sspu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/565x377-images-news-012020-dd5e2e610f57ce4ea141af3f8461e452.jpg)
Цьогоріч виповнюється 70 років одному із найвідоміших і найбільш читаних сучасних українських письменників, лауреату Шевченківської премії (2011) Василю Миколайовичу Шкляру. За словами Василя Миколайовича найкраща для нього премія – «це прихильність моїх читачів. Те, що мої романи мають найширший попит, вони найкраще продаються, і це для мене найвища винагорода. Я понад усе ставлю інтерес свого читача, якого я люблю, а він мені платить тим же». В рамках рубрики «Книга тижня», знайомимо з історичним романом Василя Шкляра «Маруся».