Захисники України: гордість і душа держави

Захисники України: гордість і душа держави – під такою назвою Наукова бібліотека провела онлайн захід до Дня захисників і захисниць України.

День захисників і захисниць України – передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, навчатися. Це свято – ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України. Наша подяка – не щось абстрактне і безособове, адже в кожного з нас є рідні, друзі, колеги, котрі служать у Силах оборони.

Вітаємо героїв, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє. Від щирого серця і з великою любов’ю дякуємо кожному і кожній, хто мужньо захищає нашу державу!

Бібліотечний летсплей підготовлено на пошанування українських героїв, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України – козаків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни. Захід супроводжувався презентацією.

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх героїв, які віддали своє життя за свою країну, наш спокій і наше майбутнє.

Окрему розповідь було присвячено сучасному та минулому жіночому досвіду війни та перебуванню на фронтах, у підпіллі чи в окупації.

Під час заходу учасники ознайомилися з бібліо-мотиватором про видання з фонду Наукової бібліотеки, що розкривають мужність і героїзм захисників України: В. Шкляр «Чорне сонце», А. Акименко «Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО 2014-2018», Є. Подобна «Дівчата зрізають коси», А. Дзюба та А. Кірсанов «Позивний «Бандерас», А. Шила «Жінка війни», Р. Зіненко «Іловайський щоденник», К. Чабала «Вовче».

Війна формує та гартує українську націю. Своїм героїзмом ми викликаємо повагу і змінюємо світ. Боремося за свободу та незалежність, національну гідність.

Український дух не зломити! Попереду лише ПЕРЕМОГА!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!