«Якби не ваші зорі понад нами…»
![](https://library.sspu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/13692790_1637203566593000_1726165712971412302_o.jpg)
15 липня відзначає своє 65-річчя поетка Сумщини, голова Сумської обласної організації Національної спілки письменників України – Тамара Герасименко. Її слово сяє своїм неповторним поетичним голосом, метафоричним баченням і зворушливою ліричною інтонацією. До ювілейної дати Наукова бібліотека підготувала віртуальну поетичну полицю «Якби не ваші зорі понад нами…». Презентовані матеріали покликані занурити читачів у дивовижний світ поезії Тамари Герасименко та задовольнити інтерес до відомої особистості в культурному житті краю.