Webinars February Clarivate

Шановні науковці СумДПУ!

Пропонуємо долучитися до серії вебінарів від Clarivate у лютому. Обговорюватиметься відкритий доступ, патентні дані у Derwent Innovation Index на платформі Web of Science. Традиційно вебінари безкоштовні, тривалість кожного одна година, у WEBEX. Учасник, що прослухів більше 90 % часу отримує електронний сертифікат. Реєстрацію на всі вебінари відкрито: необхідно перейти за обраним посиланням, натиснути кнопку Register та заповнити анкету. По реєстрації, а також за добу та за годину до вебінару надійдуть листи нагадування з параметрами входу у WEBEX. При підключенні до вебінару пам’ятайте, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР. На вебінарах буде оголошено призерів вікторин січня та питання вікторин лютого.

10 лютого 16:15–17:15

20 років Будапештській ініціативі відкритого доступу: як змінився публікаційний ландшафт (серія Clarivate науковцям 2022)

Тези: Відкритий доступ. Відкрита наука. Визначення. Складові. Функції. Вплив на публікації. Відкритий доступ та його види. Вартість публікацій. Вплив на доступ і поширення знань . Аналіз відкритих публікацій України.

Реєстрація: https://bit.ly/3HIJ3U8

17 лютого 10:00–12:00 (київський час)

Спільний вебінар Clarivate та Антиплагиат

Эффективные информационные инструменты для работы с научными журналами

Реєстрація та анонс  https://bit.ly/3raS3vL

23 лютого 10:15–11:15

Research Smarter: Derwent Innovation Index: додаткові можливості для наукових досліджень

Тези: Дослідницька діяльність науково-дослідних установ та університетів відіграє вирішальну роль у життєвому циклі інновацій. Результати досліджень відбиваються у публікаціях та патентах. Виконуючи стандартні пошуки і намагаючись зрозуміти тенденції досліджень, наукова спільнота часто схильна покладатися лише на дані публікацій, нехтуючи важливими патентними даними. На вебінарі обговоримо патентні дані, доступні у Web of Science та інших рішеннях Clarivate.

Реєстрація: https://bit.ly/3ubJumn

24 лютого 10:15–11:15

Research Smarter: Визначення експертів за допомогою даних Web of Science

Тези: На вебінарі сфокусуємося на здобутках науковців за даними Web of Science Core Collection. Розглянемо прикладні задачі: • Хто є кваліфікованими спеціалістами з моєї спеціальності та є лідером? • Де знаходяться центри передового досвіду в конкретному регіоні? • З якими дослідниками варто шукати партнерства? • З якими фахівцями співпрацюють мої конкуренти? • Можливості та функції Publons та Orcid

Реєстрація: https://bit.ly/345MPZt

Для довідок!
Записи попередніх вебінарів на каналі 
https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg
Розклад вебінарів українською https://clarivate.ua
Розклад вебінарів російською https://clarivate.com/ru/webinars/
Розклад вебінарів мовами Євросоюзу (без сертифікатів)
https://clarivate.com/webofsciencegroup/training/

Сайт компанії https://clarivate.com/