Webinars Clarivate November-December 2021

Шановні науковці СумДПУ!

Пропонуємо долучитись до серії чергових вебінарів компанії Clarivate українською.
Всі заходи безкоштовні, на платформі WEBEX, за умови прослуховування 90 % основного часу вебінару надсилається сертифікат учасника протягом трьох робочих днів на вказану при підключенні електронну адресу. Реєстрацію відкрито за відповідними посиланнями.

11 листопада 2021 16:15–17:15

Відкрита наука України крізь призму Web of Science

Темою цьогорічного тижня відкритого доступу (25–31 жовтня 2021р.) була «It Matters How We Open Knowledge: Building Structural Equity». Вебінар присвячено відкритому доступу, відкритій науці, які види є, які складнощі можуть виникати у вчених і організацій в зв’язку з імплементацією плану S, як змінилася вартість публікацій. На прикладі робіт українських науковців і сусідніх країн за даними бази Web of Science Core Collection і аналітичної система InCites буде оцінено як впливає відкритість публікацій на подальшу цитованість робіт і чи дійсно маємо рівні можливості завдяки відкритому доступу. Де знайти видання відкритого доступу і ті, де публікація безкоштовна. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/35u3DGW

9 грудня 2021 16:15–17:15

Web of Science Core Collection – звіт за 2021

Новий інтерфейс Web of Science Core Collection, з’явився наприкінці 2020 року і співіснував з класичним. Навесні новий інтерфейс став основною версією, що відкривається за замовчуванням, поступово всі функції, наявні у класичному інтерфейсі стали доступні у новому і запрацювали додаткові. На вебінарі будуть представлені всі оновлення, що відбулися протягом 2021 року. Застосуємо старі та нові можливості для пошуку, збереження аналізу наукової інформації. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/38v8WrB