Вітаємо!
![](https://library.sspu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/0_1727af_79e8203c_orig.jpg)
Шановні колегиІ Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб найкращою прикрасою 2021 року були очікування успіху і щастя, що неодмінно справджувалися б! Нехай Новий рік принесе лише прекрасні миті! Нехай виконає усі Ваші бажання, справдить усі мрії та сподівання! Міцного Вам здоров’я, радості кожного дня, добробуту та затишку в родинах! Колектив НБ СумДПУ імені А. С. Макаренка