Вересневі вебінари від Clarivate

До відома науковці СумДПУ імені А. С. Макаренка!

Відкрито реєстрацію на чергові безкоштовні вересневі вебінари від Clarivate українською: Zoom, тривалість одна година, відвідування більше 90 % основного часу приносить електронний сертифікат. Цього місяця – дві нові теми про базу даних грантових можливостей Pivot-RP та базу дисертацій.

7 вересня, 10:15–11:15
Тема: Інформація про гранти для наукової діяльності на ресурсах Clarivate

Інформація про грантову підтримку в Web of Science Core Collection та InCItes та можливості платформи Pivot-RP. Pivot-RP база даних грантових можливостей, яка більше 20 років допомагає науковцям знаходити джерела фінансування. Спробуйте знайти нові можливості для ваших досліджень з понад 28 тисяч відкритих пропозицій сумарною вартістю більше118 млн. Ознайомтеся з більш ніш 3,5 млн вже отриманих грантів щоб вдосконалити вашу грантову заявку. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.
Реєстрація

14 вересня, 10:1511:15
Тема: Як підібрати видання для публікації

Світ журналів: історія, види, метрики (імпакт фактор, Journal Citation Indicatior квартиль), показники. Коли, за що та скільки, потрібно або варто платити Рецензування та його види. Порівняти видання в Journal Citation Reports. Строки публікації. Правила оформлення публікацій. Публікаційний процес. Чого не варто робити. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.
Реєстрація

21 вересня, 10:15–11:15
Тема: Авторські профілі науковця

Які авторські профілі існують? Їхня мета та завдання. Що може бути представлено, які показники розраховуються, який створити, наповнити та коригувати профілі науковця у Web of Science, Orcid, ResearchGate, Google scholar. Основні помилки яких припускаються автори. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.
Реєстрація

28 вересня, 10:15–11:15
Тема: Інтеграція платформ Web of Science та ProQuest

Унікальний контент платформ Web of Science та ProQuest дозволяють бібліотекам та університетам виконувати амбітні завдання. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися більше про останні інтеграції:

– Індекс цитування дисертацій ProQuest Dissertations & Theses Citation Index
– Інтеграція між Alma та InCites Benchmarking & Analytics
– Інтеграція між Alma та Journal Citation Reports
– Інтеграція між Primo / Summon та Journal Citation Reports– Подальші плани
Реєстрація