Травневі вебінари від Clarivate

Шановні науковці СумДПУ імені А. С. Макаренка!

Пропонуємо долучитися до нових травневих вебінарів від Clarivate. Вебінари українською, безкоштовні, на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару. Реєстрацію на всі вебінари відкрито: необхідно перейти за обраним посиланням, натиснути кнопку Register та заповнити анкету. При підключенні до вебінару пам’ятайте, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР. 

Серія «Пошук та аналіз літератури, науковців, установ за даними Web of Science та InCites»

5 травня, 10:15–11:15 або 16:15–17:15

Web of Science Core Collection для ефективної наукової діяльності

Можливості Web of Science Core Collection для науковця, викладача та адміністратора. Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Як з ними зв’язатися? Які видання спеціалізуються на даній темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів?

Посилання для реєстрації:
10:15–11:15: https://bit.ly/3xwPqrN
16:15–17:15: https://bit.ly/3JRQuKG

10 травня, 10:15–11:15 або 16:15–17:15

Профіль установи: створення, корегування, використання

Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Які показники можна та варто дивитися? Складнощі та шляхи подолання при пошуку і аналізу публікацій установи. Створення та підтримання в актуальному стані профілю установи у Web of Science Core Collection. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Посилання для реєстрації:
10:15–11:15: https://bit.ly/37qRiHV
16:15–17:15: https://bit.ly/3jKDx9l

12 травня, 10:15–11:15

Можливості аналітичного інструменту InCites для науковця та адміністратора

Оглядовий вебінар можливостей аналітичного інструменту InCites. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти ЗВО за здобутками у певній галузі. Яка установа більш ефективна в певній галузі, чому? Критерії ефективності співпраці. Пошук партнерів для виконання проектів Аналіз документів за певною темою. Готові автоматичні звіти і результати з урахуванням запитів користувача. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Посилання для реєстрації: https://bit.ly/37ZGqR1