Серія вебінарів від компанії Clarivate Analytics

                                                     Шановні науковці!

Рекомендуємо Вам взяти участь у серії вебінарів від компанії Clarivate Analytics:

Тема: Можливості платформи Web of Science для науковця.

Тези: Як формується платформа Web of Science. Основні ресурси доступні українськими передплатникам. Можливості віддаленого доступу. Пошук та аналіз наукової літератури. Використання фільтрів і тегів, аналіз пристатейної літератури та схожих записів. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, індекс Гірша, збереження результатів.

Час проведення18 лютого 2019 року о 16:15.

Реєстрація за посиланням.

 

Тема: В яких виданнях опублікувати власні дослідження.

Тези: Підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити чи індексується видання в Web of Science.

Час проведення 19 лютого 2019 о 16:15.

Реєстрація за посиланням.

 

Тема: Авторські ідентифікатори ResearcherID, Publons, Orcid: створення, корегування, функції

Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID, Publons та ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Генерування звіту за публікаціями що проіндексовано у Web of Science Core Collection довільної групи науковців.

Час проведення: 20 лютого 2019року о 16:15

Реєстрація за посиланням.

 

Для участі у вебінарах необхідна попередня реєстрація, після якої на вказану Вами електронну адресу надійде лист з посиланням, за яким необхідно перейти за 5–10 хвилин до початку.

Операційні системи нижче ХР не підтримуються програмою Webex, знайдіть комп’ютер з достатнім програмним забезпеченням та колонками. Вебінари безкоштовні. Сертифікати учасників передбачено.

Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics.