Низький уклін Захисникам України!

Наближається одна із знакових державних подій – День захисників і захисниць України. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства.

Українські захисники й захисниці уособлюють героїзм та відвагу воїнів багатьох поколінь – усіх, хто протягом століть боронив ідеали свободи, відстоював державність і виборював незалежність. Сьогодні на передовій вони захищають моральні цінності всього цивілізованого світу.

День захисників і захисниць Українидержавне свято України, що відзначається в день Покрови Пресвятої Богородиці. Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом. Через реформу церковного календаря в Україні з 2023 року святкування перенесено на 1 жовтня. Цього дня відзначається християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, а у 1999 році встановлений і День українського козацтва.

На пошану наших захисників і захисниць Наукова бібліотека підготувала:

З нагоди свята вітаємо найкращих синів та доньок України, усіх, хто носить високе звання ЗАХИСНИКА! Ви, наші сміливі хлопці та дівчата, незламні титани, воїни світла, які здивували весь світ неймовірною силою духу та залізною волею, ви кожного дня показуєте підступному ворогу, що його час давно минув.

Нехай кожен день буде успішним, кожен вчинок – гідним, кожна ідея – відмінною, кожне слово – твердим. Міцності духу, незламної віри та впевненості у кожній дії.

Низько вклоняємося і дякуємо нашим воїнам за відданість своїй державі, мужність, патріотизм, жертовність, за можливість зустрічати новий день.

Віддаємо шану героїчному подвигу захисників, які заплатили за мирне життя українців найвищу ціну.

Поки є такі герої, ми обов’язково переможемо!

Молимось за вас, захисники і захисниці України!