Літні вебінари від Clarivate

Шановні колеги!

Відкрито реєстрацію на літні вебінари від Clarivate у форматі Zoom українською. Сертифікат учасника передбачено за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

6 червня 2024 року
10:15–11:15

Аналіз публікаційної активності установи

На вебінарі заплановано:
Аналіз публікацій за допомогою Web of Science та InCites:
Ключові показники та метрики для оцінки ефективності.
Коректне застосування імпакт фактору, квартилів JCI, оцінка впливу відкритого доступу та плану S.
Оцінка наукового співробітництва:
Аналіз ефективності поточних колаборацій.
Пошук оптимальних партнерів для спільних проектів.
Створення та коригування профілю установи Organization-enhanced у Web of Science. 

Реєстрація

 27 червня 2024 року
10:15–11:15

Пошук та аналіз грантів з ресурсами Clarivate

Пошук та отримання грантів стає однією з першочергових задач керівника наукового проекту. Незважаючи на зростання кількості фондів, які підтримують науку, також збільшується кількість учених і зростає конкуренція на отримання гранту. Для успішної грантової заявки необхідно не тільки знайти кошти, але й підібрати хорошу команду. На вебінарі розберемо ресурси Clarivate, що допоможуть з цим заданням, ми проаналізуємо інформацію про гранти, зазначену в публікаціях проіндексованих у Web of Science Core Collection, порацюємо з новою базою на платформі – Grant Index і розглядаємо можливості бази поточних грантових можливостей Pivot-RP.

Реєстрація

Research Smerter

4 липня 2024 року
10:15–11:15

Оновлення Journal Citation Reports™ 2024

Починаючи з цьогорічного випуску, звіти про цитування журналів включатимуть уніфіковані рейтинги за тематичними категоріями, що допоможе спростити оцінку ефективності журналу та підвищити прозорість і інклюзивність.
На цьому вебінарі дізнайтеся, як можна використовувати розширені профілі журналів, щоб приймати впевнені рішення на основі даних у сучасному науковому видавничому середовищі, що розвивається, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи керуєте бібліотечними колекціями. Дізнайтеся про широкий спектр показників на рівні журналу, включно з фактором впливу журналу (JIF), доступним у профілях JCR разом із описовою інформацією відкритого доступу та інформацією про учасників. Дізнайтеся про інтеграцію JCR з іншими продуктами Clarivate, включаючи Web of Science, і дізнайтеся більше про інтеграцію журнальних показників у ваші системи за допомогою Journals API.

Реєстрація

Clarivate є власником і виробником потужних ресурсі та інструментів, що допомагають науковцям проводити, аналізувати, презентувати наукові дослідження на світовому рівні. На українській сторінці Clarivate ви знайдете інформацію про основні продукти компанії та їхні можливості, оновлення ресурсів та розклад освітніх програм: вебінарів, семінарів та конференцій. Частина інформації доступна в ФБ.