Квітневі вебінари від Clarivate

Шановні науковці СумДПУ імені А. С. Макаренка!

Запрошуємо вас та ваших колег долучитися до серії квітневих вебінарів від Clarivate на платформі Webex. На кожний обраний вебінар потрібна попередня реєстрація. Для зручності слухачів вебінари проходять у трьох повторах о 10:15 та о 16:15. На численні прохання щодня о 13:13–14:14 відповідний вебінар буде транслюватися на сторінці YouTube, щоб отримати матеріали можна залишити заявку в онлайн анкеті.

Оберіть зручний час, перейдіть за відповідним посиланням, зареєструйтесь та заповніть анкету. За умови прослуховування більше 90 % часу надсилається електронний сертифікат учасника. Всі заходи безкоштовні, мова – українська. Спікер – експертка компанії Clarivate з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Ірина Тихонкова.

5 квітня
Відповідальна наукометрія

Тези: Історичний екскурс. Предмет, мета, задачі наукометрії. Дані, що використовуються для аналізу, їхні джерела, вимоги до якості. Основні показники переваги та недоліки: імпакт-фактор і його варіації, h-індекс, CNCI, beamplots. Коректне і некоректне застосування, причини і наслідки. Побудови стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни з урахуванням наукометричних даних. Об’єктивна оцінка публікаційної діяльності установи. Профілі установи та автора:  функції та можливості. Відповіді на запитання.

10:15–11:15 Register
16:15–17:15 Register

6 квітня
Референс-менеджер EndNote: оформлення публікації за форматом видання

Тези: Можливості і функції EndNote. Початок роботи. Створення, наповнення та впорядкування власної колекції статей. Імпорт публікацій з Web of Science, он-лайн бібліотек, пошукових систем, сайту видання, створення запису власноруч. Структура статті. Формати пристатейної літератури. Оформлення рукописів за форматом журналу. Експорт даних з EndNote. Створення звітів. Відповіді на запитання.

10:15–11:15 Registe
16:15–17:15 Registe

7 квітня
Web of Science у новому інтерфейсі

Тези: Реєстрація на платформі. Можливості кабінету користувача. Продовження роумінгового доступу. Характеристики бази Web of Science Core Collection. Алгоритм пошуку та аналіз літератури у Web of Science Core Collection: оператори пошуку, символи скорочення та заміни. Отримані результати: кількість, типи документів, розподіл по роках, отримані цитування, самоцитування їхній аналіз, h-index. Визначення ключових установ, науковців, країн що виконують роботи за певною темою, організацій що фінансували аналогічні дослідження.  Збереження історій пошуку та результатів, налаштування автоматичних повідомлень про появу нових документів чи цитувань. Використання Web of Science в освітньому процесі. Відповіді на запитання.

10:15–11:15 Registe
16:15–17:15 Registe

8 квітня
Презентація здобутків науковця

Тези: Складнощі при пошуку робіт певного автора. Оцінка наукового доробку автора у Web of Science Core Collection та InCites. Індекс Гірша та beamplots. Що впливає на цитованість роботи і як на неї вплинути. Робота з авторськими профілями Publons/ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Створення, наповнення, підтримка, коректне застосування. Відповіді на запитання.

10:15–11:15 Registe
16:15–17:15 Registe

9 квітня
Аналітичний інструмент InCites для науковця та адміністратора

Тези: Оглядовий вебінар з можливостей аналітичного інструменту InCites для наукових установ України. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти ЗВО за здобутками у певній галузі. Яка установа більш ефективна в певній галузі, чому? Як проаналізувати сукупність документів за певною темою. Готові автоматичні звіти і результати з урахуванням запитів користувача. Відповіді на запитання.

10:15–11:15 Registe
16:15–17:15 Registe