Ім’я в історії Сумщини
![](https://library.sspu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/harytonenko.jpg)
Воно живе й після смерті добротворців.
Постать Івана Герасимовича Харитоненка є знаковою для кожного сумчанина. Завдяки своєму розуму, надзвичайно діловому чуттю й організаторському хисту, працелюбству, моральній витримці, енергії, підприємливості він, виходець із низів, сягнув шляхетних верств тогочасного суспільства. Його вважають добрим генієм Сум. І досі слугують людям освітні і лікувальні заклади, церкви, галереї, дендропарки, залізниця, залишені у спадок Іваном Харитоненком. До 200-річчя від дня народження основоположника династії цукрозаводчиків, великого мецената Наукова бібліотека презентує краєзнавчий інфо-огляд «Ім’я в історії Сумщини».