До уваги користувачів
![](https://library.sspu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/307584984_398937355739227_4434130567772671144_n.jpg)
Наукова бібліотека вітає всіх учасників навчального процесу з початком нового семестру та запрошує здобувачів вищої освіти отримати комплекти підручників. Роботу бібліотеки на прийом/видачу навчальної літератури організовано на Абонементі №3 (аудит. 163, корпус фізико-математичного ф-ту) в робочі дні з 9.00 до 16.00. Комплекти будуть видаватися кожному студенту особисто. Пам’ятайте! Наявність необхідної книги у потрібний момент робить навчання кожного з вас максимально комфортним. Щоб створити таку можливість для інших здобувачів освіти, поверніть до фонду бібліотеки підручники з дисциплін, які закінчилися. Інформація про документи на вашому формулярі доступна через сервіси е-каталогу за умови авторизації.