Чорний біль нашої землі
![](https://library.sspu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/chernobyl-35-poster-.png)
Вночі 26 квітня 1986 року серія вибухів зруйнувала четвертий енергоблок Чорнобильської атомної електростанції. Ця подія, яку згодом назвали трагедією ХХ століття, стала найбільшою техногенною катастрофою. 35 років Україна живе з болем Чорнобиля. Та що ми насправді знаємо про нього? Його минуле, сучасне та майбутнє? Що розкажемо про нього наступним поколінням?.. До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи Наукова бібліотека пропонує до перегляду: Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно він полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Пам’ятаймо про це!