Web of Science Core Collection об’єднує:
Science Citation Index Expanded (SCIE) – покажчик наукових журналів з природничих та технічних наук. Проіндексовано 8300 журналів з 150 наукових дисциплін. Максимальна глибина архіву з 1900 року.
Social Sciences Citation Index Index (SSCI) – покажчик журналів зі суспільних наук. Проіндексовано 2 900 журналів з 50 дисциплін. Також проіндексовано окремі публікації, що стосуються даної теми з більш ніж 3 500 кращих природничих і технічних видань світу. Максимальна глибина архіву з 1900 року.
Arts & Humanities Citation Index (AHCI) – покажчик видань з мистецтва і гуманітарних наук. Проіндексовано понад 1 600 провідних журналів. Містить окремі статті, що стосуються даної теми з більш ніж 6 000 видань. Наукові публікації в сфері мистецтва і гуманітарних наук мають свої особливості, в зв’язку з чим, журналам індексу Arts & Humanities Citation Index не присвоюються показники імпакт-фактора. Глибина архіву з 1975 року.
Emerging Sources Citation Index Emerging Sources Citation Index (ESCI) – мультидисциплінарний покажчик наукових видань, які задовільняють базовим критеріям включення до бази Web of Science Core Collection, але поки не мають достатньо високого рівня міжнародного цитування. Для журналів у цьому індексі імпакт-фактор не розраховується. Усі видання, що подаються на розгляд для індексації до основних індексів ESCI, SSCI, AHCI, можуть спочатку бути включені в ESCI. Глибина архіву з 2015 року.
Conference Proceedings Citation Index (CPCI) – покажчик матеріалів конференцій з природничих, технічних, суспільних і гуманітарних наук. Глибина архіву з 2005 року.
Book Citation Index (BkCI) – покажчик наукових книг з природничих, технічних, суспільних і гуманітарних наук. Глибина архiву з 2005 року.
Index Chemicus (IC) – містить дані про структури і нові органічні сполуки, що описано у провідних міжнародних виданнях. Глибина архіву з 1993 року.
Current Chemical Reactions (CCR) – колекція нових одно- та багатостадійних методів синтезу хімічних речовин. Джерелами інформації є як визнані наукові видання, так і патенти з 36 патентних відомств різних країн. Для кожного методу наведено детальний опис реакції і графічне представленя кожної стадії. Глибина архіву з 1985 року.